Hoppa till innehåll

Få senaste nytt via vårt nyhetsbrev! Prenumerera

Kontakt

Välkommen att höra av dig till oss!

Företagsinformation

Besöksadress
Artipelagstigen 1, 134 40 Gustavsberg

Postadress
Box 115, 134 23 Gustavsberg

Organisationsnummer
556691-1524

Växel och information
08-570 130 00
info@artipelag.se

Bådan Café & Konditori
Artipelag Restaurang
restaurang@artipelag.se

Boka visning
visning@artipelag.se
Gäller även skolklasser

Ledning och ekonomi

VD
Magnus Danielsson
magnus.danielsson@artipelag.se

Ekonomichef
Karin Sundberg
karin.sundberg@artipelag.se

Konstavdelningen

Konstmuseichef
Bo Nilsson
bo.nilsson@artipelag.se

Intendent
Frida Andersson
frida.andersson@artipelag.se

Intendent
Iselin Page
iselin.page@artipelag.se

Konstavdelningen har tyvärr inte möjlighet att utvärdera eller returnera insänt material.

Information om möjlig praktik på konstavdelningen.

Sälj och marknad

Marknads- och försäljningschef
Mats Alderbrant
mats.alderbrant@artipelag.se

Marknads- och kommunikationsansvarig
Gustav Idhammar
gustav.idhammar@artipelag.se

Gästservice och butik

Chef gästservice och butik
Tina Gynning
tina.gynning@artipelag.se

Fastighet

Fastighetschef
Johnny Johansson
johnny.johansson@artipelag.se