Hoppa till innehåll

Kontakt

Välkommen att höra av dig till oss!

Företagsinformation

Besöksadress
Artipelagstigen 1, 134 40 Gustavsberg

Postadress
Box 115, 134 23 Gustavsberg

Organisationsnummer
556691-1524

Växel och information
08-570 130 00
info@artipelag.se

Bådan Café & Konditori
Artipelag Restaurang
restaurang@artipelag.se
08-570 130 50

Boka visning
visning@artipelag.se
Gäller även skolklasser

Ledning och ekonomi

VD
Magnus Danielsson
magnus.danielsson@artipelag.se

Ekonomichef
Karin Sundberg
karin.sundberg@artipelag.se

Konstavdelningen

Konstmuseichef
Bo Nilsson
bo.nilsson@artipelag.se

Intendent
Frida Andersson
frida.andersson@artipelag.se
070-389 22 29

Intendent
Iselin Page
iselin.page@artipelag.se

Konstavdelningen har tyvärr inte möjlighet att utvärdera eller returnera insänt material.

Information om möjlig praktik på konstavdelningen.

Marknad

Marknads- och kommunikationsansvarig
Gustav Idhammar
gustav.idhammar@artipelag.se
08-570 130 53
070-710 53 55

Restaurang

Chef mat och dryck 
Stefan Barenthein
stefan.barenthein@artipelag.se

Gästservice och butik

Chef gästservice och butik
Tina Gynning
tina.gynning@artipelag.se

Fastighet

Fastighetschef
Johnny Johansson
johnny.johansson@artipelag.se