Hoppa till innehåll

Få senaste nytt via vårt nyhetsbrev! Prenumerera här.

OBS! Söndag 23 juni stänger Artipelag 15:00. För alla med biljetter till Scensommarföreställningen är Artipelag öppet fram tills konsertens start.

Kontakt

Välkommen att höra av dig till oss!

Företagsinformation

Besöksadress
Artipelagstigen 1, 134 40 Gustavsberg

Postadress
Box 115, 134 23 Gustavsberg

Organisationsnummer
556691-1524

Växel och information
08-570 130 00
info@artipelag.se

Bådan Café & Konditori
Artipelag Restaurang
Hovmästare Artipelag Restaurang
070-3782208
restaurang@artipelag.se

Boka konstvisning
visning@artipelag.se
Gäller även skolklasser

Ledning och ekonomi

VD
Magnus Danielsson
magnus.danielsson@artipelag.se

Ekonomichef
Karin Sundberg
karin.sundberg@artipelag.se

Konstavdelningen

Museichef
Bo Nilsson
bo.nilsson@artipelag.se

Intendent
Frida Andersson
frida.andersson@artipelag.se

Intendent
Iselin Page
Föräldraledig

Intendent
Adam Rosenkvist
adam.rosenkvist@artipelag.se

Konstavdelningen har tyvärr inte möjlighet att utvärdera eller returnera insänt material.

Information om möjlig praktik på konstavdelningen.

Sälj och marknad

Marknads- och försäljningschef
Mats Alderbrant
mats.alderbrant@artipelag.se

Marknadskommunikatör
Josefin Sahlin
josefin.sahlin@artipelag.se

Möten & event, Sälj & projektledning
Linda Asplund
linda.asplund@artipelag.se

Gästservice

Chef gästservice
Ellen Nyström
ellen.nystrom@artipelag.se

Fastighet

Fastighetschef
Johnny Johansson
johnny.johansson@artipelag.se