Hoppa till innehåll

Kontakt

Välkommen att höra av dig till oss!

Företagsinformation

Besöksadress
Artipelagstigen 1, 134 40 Gustavsberg

Postadress
Box 115, 134 23 Gustavsberg

Organisationsnummer
556691-1524

Service

Växel och information
08-570 130 00
info@artipelag.se

Bådan Café & Konditori
restaurang@artipelag.se
08-570 130 50

Boka visning
visning@artipelag.se
Gäller även skolklasser

Ekonomi

Ekonomichef
Johanna Magnusson
johanna.magnusson@artipelag.se
08-570 130 45

Ekonomi
Mona Brottman
mona.brottman@artipelag.se
08-570 130 33

Konstavdelningen

Konstmuseichef
Bo Nilsson
bo.nilsson@artipelag.se

Intendent
Frida Andersson
frida.andersson@artipelag.se
070-389 22 29

Intendent
Iselin Page
Föräldraledig

Konstavdelningen har tyvärr inte möjlighet att utvärdera eller returnera insänt material.

Information om möjlig praktik på konstavdelningen.

Marknad

Marknads- och kommunikationsansvarig
Gustav Idhammar
gustav.idhammar@artipelag.se
08-570 130 53
070-710 53 55

Grafisk designer / Content Producer
/ Webb / Marknadsföring / Sociala medier
Micaela Wernberg
Föräldraledig

Restaurang

Chef mat och dryck 
Stefan Barenthein
stefan.barenthein@artipelag.se

Butik och reception

Butiks- och receptionschef
Tina Gynning
tina.gynning@artipelag.se

Fastighet

Fastighetschef
Johnny Johansson
johnny.johansson@artipelag.se